Per neKontakt

Rexhai Surroi 2013

Shpėrblimi vjetor pėr gazetari dhe letėrsi

Fatos Kongoli laureat i Ēmimit “Rexhai Surroi”

Romani “Iluzionet nė sirtar” i shkrimtarit shqiptar Fatos Kongoli, ėshtė shpallur fitues i

ME TE SHIKUARAT E MUAJIT »

ARKIVA E VIDEOVE »

Koha Net

NJOFTIM

09/10/2015 04:56