Per neKontakt

Behgjet Pacolli

4,644

Zv kryeministėr Kosovės

Emri:
Email:
Komenti:

Komentet (2) »

NUMER 1 NE KOSOV RESPEKT ZOTRI PACOLLI
fadili09 April 2012
BEHXHET PACOLLI , qfar po flet dhe PO MUNDOHESH te besh TE UROJ SUKSESE por mos harro qe ke te ben me njerze 75% te pashkolluar qe me keqardhje po e them SE VET KOSOVAR JAM por Realiteti eshte se jemi te shitur per te tjeret NE XHELOZOJM tek i YNI dhe kritikojm pa nevoj manipulues nga te PADITURIT ne Interes serbofolsit...ZOTI KJOFT ME TY
arton04 April 2012

Koha Net

NJOFTIM

28/06/2016 09:29