Per neKontakt

24 ORĖ NĖ KTV

32,955
Emri:
Email:
Komenti:

Komentet (3) »

stafi i ktv ju lutem shum shum shum shum shum qe ta trasmentoni ndeshjen mes Real Madridit dhe Deportivo la corunas ju lutem shum jeni me te miret nese e qitni sonte lojen plz plz plz plz plz plz plz plz plz
bajram30 September 2012
i kum kqyr krejt serit e lales e fundin nuk e pash pse as nuk tregut pse e nderprejt e kum prit me shum deshir qdo mbramje po tash e keni fillu me n serial tjeter qysh me kqyr kur neser e nderpritni edhe kta
violeta25 September 2012
a ka munsi me dit pse nuk e vazhdut serialin lale shum keqqqqqqqqqqqqqqq
violeta25 September 2012

Koha Net

NJOFTIM

26/06/2016 04:24